1. Головна
  2. Події
  3. Святий Миколай мандрує ОХМАДИТом: в лікарні відбулося чарівне свято

Святий Миколай мандрує ОХМАДИТом: в лікарні відбулося чарівне свято

Свято на день Святого Миколая від Мальтійської служби Київа

21 грудня до маленьких пацієнтів Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАДИТ завітав Миколай. Актори підготували театральну виставу, а волонтери Мальтійської служби Києва розмальовували з дітками пазли, з яких склали карту України.

Під час театрального перфомансу юні пацієнти поринули у вир неймовірних емоцій. Актори театру “Вояж-Престиж” показали справжню казку і причарували маленьких глядачів неймовірним дійством.
Звичайно, почувши про таку грандіозну подію до нас завітав Святий Миколай. Всі маленькі пацієнти отримали різноманітні подарунки.

Також відбувся майстер-клас, під час якого діти розмальовували пазли, що збираються у величезну мапу України. Усі мали змогу намалювати, якою для них є Україна вдома, на вулиці, в сім’ї чи в школі. Потім юні митці розписували ялинкові іграшки, якими вони після одужання прикрасять власні домівки.

Організатори висловлюють вдячність за підтримку всім меценатам, адміністрації та співробітникам лікарні, кафедрі дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця.

«Ми намагалися створити свято в лікарняних палатах і яскраві теплі спогади для маленьких пацієнтів. Здається, нам це чудово вдалося», – волонтер Мальтійської служби допомоги міста Києва старшокласниця Олександра Назаренко.

Поділитись
Фотографії: