1. Головна
  2. Наша діяльність
  3. Медичне рятівництво

Медичне рятівництво

Парамедичний супровід київського марафону. Медичне рятівництво.

Навесні 2015 року, за фінансової підтримки Міністерства Закордонних Справ Польщі стартував спільний проект Мальтійської Служби Допомоги України та Мальтійської Медичної Служби Польщі “Розвиток системи добровільної рятувальної медичної служби в Україні”.

Волонтери з Києва, Львова та Івано-Франківська після прослуховування теоретичних лекцій та проходження практичних занять отримали право називатися рятувальниками кваліфікованої першої допомоги, підтверджене офіційними сертифікатами та дипломами.

В рамках проекту, окрім знань та навичок, рятувальники отримали, також уніформу та медичне спорядження.

З осені 2015 року рятувальники Мальтійської служби допомоги Києва здійснюють медичний супровід спортивних змагань та різноманітних масових заходів.

В липні 2016 року велика група волонтерів Мальтійської служби допомоги працювала в Кракові під час проведення Світових Днів Молоді, де отримала неоціненний досвід роботи на масовому заході з 2 500 000 людей.

Якщо вам потрібен медичний супровід спортивного змагання чи масового заходу, який ви організовуєте, напишіть або зателефонуйте до Мальтійської служби допомоги Києва.